„Rodzina Bogiem silna, staje się siłą człowieka i całego narodu” - Jan Paweł II

O nas

Przedszkole jest położone przy ul. Wysłouchów 55 w Krakowie. Jesteśmy placówką publiczną. Uczęszczanie dziecka na zajęcia jest nieodpłatne w godzinach 7-.00-14.00. Za każdą rozpoczętą kolejną godzinę naliczana jest opłata w wysokości 1zł.

Przedszkole jest otwarte przez cały rok w godzinach od 7.00 do 17.00 od poniedziałku do piątku, również w wakacje. Placówka będzie zamknięta przez dwa ostatnie tygodnie sierpnia.

Istnieje możliwość zapisania Dzieci na sam okres wakacyjny.

Zapraszamy Dzieci od 2,5 do 6 roku życia.

W naszym Przedszkolu prowadzimy  grupy, które są podzielone wiekowo. Oferujemy Państwu profesjonalną opiekę oraz edukację Dzieci w wieku przedszkolnym w atmosferze życzliwości, ciepła i akceptacji.

Korzystamy z placu zabaw znajdującego się o 5 min. drogi od przedszkola

Dzieci, które ukończą naukę w przedszkolu, mają pierwszeństwo w przyjęciu do Szkoły Podstawowej im. św. Joanny Molli, znajdującej się przy ul. Witosa 9 (około 5min drogi pieszo od przedszkola). Nasza szkoła jest jedyną w Krakowie placówką niepubliczną, nie pobierającą opłat za naukę. Szczegóły można znaleźć na www.szkolakrakow.pl