Współpracujemy z:

„Rodzina Bogiem silna, staje się siłą człowieka i całego narodu” - Jan Paweł II

Rekrutacja

Trwa rekrutacja na Rok Szkolny  2021/2022. Posiadamy wolne miejsca w grupie zerówkowej.

Chętnych rodziców do skorzystania z usług przedszkola w miesiącach wakacyjnych (w wakacje korzystanie z przedszkola jest również nieodpłatne w godzinach 7.00-15.00) obowiązuje identyczny system zapisu jak poniżej.

W celu zapisania dziecka do przedszkola, należy skontaktować się z nami drogą mailową lub telefoniczną w celu umówienia spotkania osoby prowadzącej rekrutację w imieniu przedszkola z rodzicami/opiekunami prawnymi dziecka. Numery telefonów oraz adres mailowy znajdziecie Państwo w zakładce „kontakt”.

Jak zapisać dziecko do przedszkola – krok po kroku:

1. Umówienie się na indywidualne spotkanie w przedszkolu poprzez kontakt telefoniczny lub mailowy

2. Rozmowa z rodzicami/opiekunami prawnymi dziecka oraz podpisanie deklaracji chęci posłania dziecka do przedszkola (prosimy o przyniesienie ze sobą dowodu osobistego oraz numeru pesel dziecka)

Kilka dodatkowych informacji ogólnych:

• Nie prowadzimy rekrutacji elektronicznej (w rozumieniu takiej, jak w większości przedszkoli samorządowych)
  • O przyjęciu do przedszkola decyduje kolejność zgłoszeń
  • Nie prowadzimy zapisów w oparciu o tzw. punktację, która stanowi podstawę do przyjęcia lub odrzucenia wniosku o przyjęcie dziecka do przedszkola

Przypominamy:

Nasze przedszkole jest placówką publiczną, nieodpłatną w godzinach 7.00-15.00. Opłaty pobierane są za pobyt dziecka w placówce po godzinie 15 – 1zł/h oraz za posiłki. Przedszkole działa przez cały rok od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.00 do 17.00, z wyłączeniem dwóch ostatnich tygodni sierpnia.