Współpracujemy z:

„Rodzina Bogiem silna, staje się siłą człowieka i całego narodu” - Jan Paweł II

Zajęcia dodatkowe

Podczas pobytu dzieci w przedszkolu, w ramach codziennej nauki i zabawy, pojawia się wiele rozmaitych elementów / dziedzin edukacyjnych takich jak nauka języka polskiego, podstaw matematyki, nauk przyrodniczych, logopedii, gimnastyki czy języków obcych.

Zajęcia dodatkowe mają na celu rozwijanie wybranych przedmiotów/aktywności w jeszcze szerszym zakresie.

Zajęcia dodatkowe odbywają się po południu, po zakończeniu zajęć z podstawy programowej MEN, po obiedzie.

Uczestniczenie w zajęciach dodatkowych nie jest obowiązkowe. Dzieci, które w nich nie biorą udziału, uczestniczą w zajęciach przewidzianych w danym planie dnia dla konkretnych grup.

Proponujemy następujące przedmioty:

• język angielski dla poszczególnych grup wiekowych lub zajęcia indywidualne
  • taniec towarzyski
  • gimnastykę korekcyjną
  • zajęcia z fizjoterapii (w szczególności dla dzieci z wadami postawy)
  • indywidualne lekcje z gry na pianinie i/ lub gitarze ( dzieci od czwartego roku życia)

Do Państwa dyspozycji pozostaje również psycholog oraz logopeda.

Wszystkie zajęcia dodatkowe rozpoczynają się od października i trwają do końca czerwca danego roku szkolnego.

We wrześniu są podawane szczegóły odnośnie dokładnych terminów oraz cen za poszczególne zajęcia dodatkowe.

Wszystkie zajęcia dodatkowe odbywają się na terenie naszego przedszkola.