Współpracujemy z:

Wizyta w Zagrodzie Edukacyjnej „Pszczółki”

Wizyta w Zagrodzie Edukacyjnej „Pszczółki”

Pisanie gęsim piórem, warsztaty pszczelarskie i oglądanie zbiorów muzeum edukacyjnego ,,Pszczółki,, to jedne z atrakcji, które czekały na nas w Zagrodzie Edukacyjnej Niezwojowice. Tam właśnie mieści się jedyna w Polsce makieta bitwy Racławickiej oraz ręcznie wykonane herby. Na zewnątrz zaś znajdziemy ogród pełen sezonowych owoców, warzyw i kwiatów oraz zwierzęta gospodarskie. Żywa lekcja historii, kontakt z naturą i nauka prowadzenia gospodarstwa to jednak nie wszystko. Zaraz po obiedzie mogliśmy skosztować rogalików, które wykonaliśmy własnoręcznie na warsztatach. ?

Obraz może zawierać: 1 osoba

Obraz może zawierać: 3 osoby, ludzie siedzą, dziecko i w budynku

Obraz może zawierać: 2 osoby, uśmiechnięci ludzie, ludzie siedzą

Obraz może zawierać: 15 osób, uśmiechnięci ludzie

Obraz może zawierać: 7 osób, uśmiechnięci ludzie, ludzie siedzą i dziecko

 


Leave a Reply