Współpracujemy z:

Wycieczka do gospodarstwa agroturystycznego „Wodne Ogrody” w Sierakowie

Wycieczka do gospodarstwa agroturystycznego „Wodne Ogrody” w Sierakowie

29 czerwca wybraliśmy się do gospodarstwa agroturystycznego „Wodne Ogrody” w Sierakowie. Czekały tam na nas zorganizowane zajęcia w formie warsztatowej: oglądanie i karmienie zwierząt gospodarczych – konia Zorzy, kozła Mietka, świnki wietnamskiej, królików i kurek, poznawania fauny i flory stawów, karmienie rybek, pływanie łódką oraz tworzenie i malowanie odlewów z gipsu. Do naszej dyspozycji było również boisko oraz plac zabaw. Dzieci zdobyły nowe wiadomości i umiejętności, a wszystko odbywało się w atmosferze super zabawy.Leave a Reply

Kontakt

ul. Wysłouchów 55
30-611 Kraków

tel. kom. 733 442 644, 607 237 257

Wyszukiwarka